Woda perfumowana, ADOPT Midnight for her

Zapach silnej, niezależnej kobiety - dyedblonde
W boxie Pure Beauty YOU’RE CUTE oprócz kosmetyków do pielęgnacji znalazłam wodę perfumowana Midnight Adopt, o której obiecałam napisać osobny post. Dotrzymuję tej obietnicy i jestem!


W dzisiejszym poście pokrótce opowiem o marce Adpot i zapachu Midnight.

Woda perfumowana, ADOPT

ADOPT, a dokładnie Adopt' by Reserve Naturelle to marka perfum, która posiada w swoje ofercie 127 zapachów. Ich pierwsza kompozycja powstała 2017 roku, a stworzył ją Dominique Monlun. Wody perfumowane Adopt tworzone są w Grasse, czyli stolicy perfum. Natomiast ich produkcja odbywa się w Bordeaux pod okiem Philippa Hardela.

W boxie kosmetycznym Pure Beauty YOU’RE CUTE można była znaleźć jeden z trzech zapachów ADOPT, do mnie trafił Midnight for her.

ADOPT Midnight for her


Nuty głowy: czarna porzeczka, malina.
Nuty serca: róża.
Nuty bazy: paczula.

Woda perfumowana ADOPT Midnight for her znajduje się w bardzo ładnym, stylowym, podręcznym flakoniku o pojemności 30ml, który doskonale nadaje się do torebki. Flakonik zamknięty został srebrną nakrętką i oklejono go fioletową etykietą z gwiazdkami co prezentuje się uroczo.

Zapach silnej, niezależnej kobiety - dyedblonde
Zapach silnej, niezależnej kobiety - dyedblonde

ADOPT Midnight to taki mój zapach w stu procentach. Słodki, kuszący, intensywny, a jednocześnie delikatny. Już na początku można w nim wyczuć świeżość kwiatów, która łączy się ze słodyczą owoców. Po dłuższej chwili zmienia się w delikatny, kobiecy aromat. Jest to zapach, który kojarzy mi się z ciepłym, słonecznym latem, choć raczej lepiej sięgać po niego w chłodniejsze dni. Podczas upałów mógłby się okazać zbyt intensywny. Jego dodatkowym atutem jest całkiem fajna trwałość i rozsądna cena.

ADOPT Midnight to zapach kobiety silnej, niezależnej. Spodoba się osobom, które lubią intensywne, słodkie aromaty.

Koniecznie napisz czy znasz markę ADOPT.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde