Wyraziste brwi i długie rzęsy to wizytówka każdej kobiety!

 Goddess Lashes - stylizacja brwi i rzęsy

#płatnawspółpraca

Nie da się ukryć, że to właśnie brwi i rzęsy rzucają się w oczy jako pierwsze. Odpowiedni kształt brwi i pięknie podkreślone rzęsy nadają twarzy wyrazistość i charakteru. To oprawa, dzięki której czujemy się nie tylko kobiece, ale i pewne siebie. Warto więc zadbać o odpowiedni kształt brwi dopasany do twarzy oraz długie i gęste rzęsy.


Jak dbać o brwi?

Makijaż brwi nadaje twarzy wyrazistości, ale błędnie wykonany może nas szpecić i tworzyć efekt zupełnie odwrotny. Aby brwi podkreślały rysy naszej twarzy, na początek muszą mieć nadany odpowiedni kształt, tak więc zacznij od prawidłowej depilacji. Warto jednak pamiętać, aby nie wyskubać zbytnio włosków. Po pierwsze, cieniutka linii brwi nie jest aktualnie modna, a po drugie, wyrywając zbyt dużą ilość możesz stworzyć na swojej twarzy efekt zdziwionej lub zdenerwowanej miny, a przecież nie o to chodzi. Kolejnym krokiem jest wypełnienie. Przeczesujemy włoski, a następnie cieniem, kredką lub specjalnym żelem wypełniamy luki, warto pamiętać - brwi bezwzględnie, nie powinny być przerysowane. Możesz również wykonać bardzo modną ostatnio hennę pudrową, która utrzymuje się do czterech tygodni.


Jeśli nie jesteś pewna, czy dobrze wykonujesz depilację oraz stylizację brwi polecam skorzystać z usług specjalisty – https://www.goddesslashes.pl/stylizacja-brwi-lodz/

Wyraziste brwi i długie rzęsy to wizytówka każdej kobiety!

Jak dbać o rzęsy?

Utrzymanie pięknych i zdrowych rzęs wcale nie jest takie łatwe. Rzęsy, podobnie, jak i włosy, narażone są na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Codzienna aplikacja tuszu, demakijaż, używanie zalotki, czy po prostu przecieranie oczu osłabiają rzęsy, które wolniej rosną i stają się łamliwe. Co zrobić by utrzymać je w dobrej kondycji? Stosuj odżywki, olejek rycynowy, regularnie przeczesuj włoski bądź delikatna, wykonując demakijaż i unikaj wodoodpornego tuszu, który je obciąża.

Natomiast, jeśli, podobnie jak ja masz cienkie i krótkie rzęsy, a odżywki nie pomagają, przemyśl alternatywę jaką jest przedłużenie rzęs. Warto w tym celu udać się do sprawdzonej kosmetyczki, która zna się na rzeczy i posiada doświadczenie https://www.goddesslashes.pl/przedluzanie-rzes-lodz/.


Goddess Lashes – zadba o Twoje brwi i rzęsy

Twoją największą zmorą są właśnie brwi i rzęsy? Wiem coś o tym! Gimnazjalna moda, czyt. wyskubane brwi, ciągnęła się za mną bardzo, bardzo długo. Ciężko było mi wrócić do wymarzonego kształtu. Poświęciłam sporo czasu, by moje brwi odrosły, a gdy to się już stało wolałam nie ryzykować, dlatego „pierwszą” regulację postanowiłam zostawić kosmetyczce. Teraz gdy kształt moich brwi nabrał wyrazu działam sama, ale osobom, które nie mają doświadczenia, polecam nie eksperymentować - nigdy nie wiadomo jak może się to skończyć. Warto skorzystać z usług specjalisty https://www.goddesslashes.pl/ i cieszyć się wymarzonym efektem. 

Jeśli jesteś z okolic Łodzi, koniecznie sprawdź ofertę Goddess Lashes. Salon specjalizuje się w stylizacji brwi oraz rzęs, ponadto organizują szkolenia z zakresu przedłużania rzęs oraz henny pudrowej brwi (https://www.goddesslashes.pl/kurs-przedluzania-rzes-lodz/). W Goddess Lashes spełniają marzenia kobiet, nadając ich twarzom wyrazistości. 

Wyraziste brwi i długie rzęsy to wizytówka każdej kobiety!

Nieprawidłowy kształt i przerysowane brwi mogą sprawić, że Twoja twarz nabierze dziwnego grymasu, może Cię to nawet postarzyć, ujmując przy tym urody. Podobnie sprawa wygląda z rzęsami, dlatego jeśli nie masz pewności od czego zacząć, umów się na wizytę do kosmetyczki.


Do następnego!  

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde