Lego Disney – pomysł na prezent pod choinkę

Kogo 6 grudnia odwiedził Mikołaj? Były prezenty czy rózgi? U nas symbolicznie – małe upominki. Główne prezenty już czekają pod choinką na gwiazdkę.


Dzisiaj czas na kolejny prezentownik, tym razem coś dla dzieci.

Lego Disney – prezent dla dziecka

Pamiętam, kiedy byłam mała, każde dziecko chciało mieć klocki LEGO, które wówczas nie należały do najtańszych. Był to rarytas, a gdy się już je miało, to zabawy i chwalenia nie było końca. Teraz klocki LEGO dostępne są praktycznie w każdym sklepie z zabawkami i to w całkiem przestępnych cenach. Ich wybór jest ogromny – wiele serii, od tych bajkowych do kolekcjonerskich dla dorosłych. To w sumie super prezent nie tylko dla dziecka, ale i dorosłego fanatyka klocków lego.

Szeroki wybór klocków lego Disney znajdziesz na stronie Klocki Dwa. Do wyboru serie: LEGO Star Wars, LEGO Friends, LEGO DUPLO, LEGO City, LEGO NINJAGO, LEGO Architecture, LEGO Speed Champions, LEGO Classic, LEGO Minecraft, LEGO Disney, LEGO BOOST, LEGO Harry Potter, LEGO Technic, LEGO Creator Expert, LEGO Creator 3 w 1, LEGO Jurassic World, LEGO Marvel, LEGO Spider-Man, LEGO Batman, LEGO Ideas, LEGO Minifigurki, LEGO Minions, LEGO DOTS, LEGO ART, LEGO Super Mario, LEGO Gaming, czy LEGO dla Dorosych. Jak widzisz oferta sklepu Klocki Dwa jest ogromna i spokojnie znajdziesz tam prezent dla swojego dziecka. Co ważne, wysyłka realizowana jest z dnia na dzień, a więc masz gwarancję, że prezent dotrze na czas.

Co sądzisz o takim prezencie dla dziecka?

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde