Wynajem i dzierżawa drukarek telcop.pl

Prowadzisz biuro? Mam coś dla Ciebie. Zostań ze mną do końca i sprawdź ofertę telcop.pl.


W skrócie o telcop.pl

Telcop to autoryzowany dealer wysokiej jakości sprzętu do Twojego biura. W swojej ofercie posiadają nowe, używane oraz poleasingowe drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i kserokopiarki znanych marek. Oferują sprzedaż i wynajem urządzeń biurowych, optymalizację infrastruktury biurowej i kompleksowy serwis urządzeń biurowych. 

Telcop sprawuje opiekę serwisową w pełnym zakresie takich marek jak: Konica Minolta, Develop, Olivetti, Canon. Chętnie doradzą w obiegu dokumentów, kopiowania czy drukowania. Posiadają materiały do takich marek jak: Konica Minolta, Develop, Olivetti, Canon, Brother, Epson, Gestetner, HP, Lanier, Lexmark, Kyocera Mita, Nashuatec, OCE, OKI, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sharp, itp., które dostarczą na wskazany adres. Pomogą dopasować sprzęt do potrzeb Twojej firmy. Ponadto Telcop wykonuje bezpłatne audyty, które mają na celu optymalizację kosztów związanych z drukiem i kopiowaniem.

Natomiast jeśli nie chcesz kupować urządzeń do kopiowania czy drukowania, możesz je wynająć lub wydzierżawić. Jak to działa?

Wynajem i dzierżawa drukarek w Telcop to oferta skierowana do klienta biznesowego, który nie chce kupować tych urządzeń. Można je wynająć na wybrany okres czasu nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów z tytułu długości dzierżawy oczywiście poza standardowymi kosztami za wypożyczenie. Dzierżawa dotyczy drukarek, kopiarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

Szukasz pomocy w doborze urządzeń do Twojego biura, a może chcesz takie wynająć, koniecznie zajrzyj na stronę .telcop.pl.


Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde