Szklane dodatki do domu – TULUP

Szklana deska do krojenia i szklany zegar -dyedblonde
W końcu prawdziwa, złota jesień. Niech tak już zostanie jak najdłużej. Przyjemne słońce i ciepłe wieczory, aż chce się żyć. Od razu pojawiła się energia do działania. Przyznam, że ostatnie dwa tygodnie pełne deszczu i ponurej aury wprawiały mnie w depresje, a więc słońce – zostań jak najdłużej.

 

Dzisiaj mały przegląd modnych i praktycznych dodatków do Twojego domu.

 

Szklana deska do krojenia – TULUP

Już jakiś czas temu, na swoim blogu, prezentowałam szklaną deskę do krojenia, cały czas stoi ona w naszej kuchni i choć początkowo myślałam, że totalnie mi się nie przyda i że jest po prostu za duża to teraz cieszę się, że ją mam! Jeśli masz drewniany blat, to na pewno wiesz o czym mówię. Szklana deska do krojenia doskonale spełnia funkcję ochronną. Dzięki niej blat jest chroniony przed uporczywymi, trudnymi do zmycia plamami, przypadkowymi rysami od noża czy po prostu wodą, od której drewno często puchnie, co nie wygląda dobrze. Ponadto bez większego problemu można na niej położyć ciepłe naczynia oraz po prostu wykorzystać ją do krojenia warzywa, mięsa czy chleba. Nam jednak służy głównie jako ochrona blatu, z której jestem bardzo zadowolona.

Szklana deska do krojenia i szklany zegar -dyedblonde

Zegary ścienne – TULUP

Kolejny fajny dodatek do kuchni to szklany zegar, który pełni funkcję nie tylko wskazywania godziny, ale i ozdoby. Zegary ścienne nie zabierają dużo miejsca w domu, często dopełniają, a nawet ożywiają pomieszczenie. Nowoczesne zegary na szkle znajdziesz na stronie tulup.pl. Do wyboru wiele kształtów oraz ciekawych wzorów. Oferta jest spora, a więc bez większego problemu można znaleźć model pasujący do danego wnętrza. Do kuchni polecają się zegary z kuchennym motywem. Do salonu wzory marmurkowe, a do biura sprawdzą się motywy wyciszające z jeziorem, lasem czy morzem.

Szklana deska do krojenia i szklany zegar -dyedblonde

Tulup to strona, na której znajdziesz: obrazy na szkle, obrazy akrylowe, na płótnie, panele do kuchni, maty magnetyczne, fototapety, deski na szkle, naklejki na drzwi, zegary czy lustra. To szeroki wybór artykułów do Twojego domu. Szukasz praktycznych dodatków? Koniecznie do nich zajrzyj. Oferta zachwyci Cię szerokim wyborem wzorów oraz świetną jakością produktów.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde