Świetliki dachowe OWD TECH

Z tego co widzę po relacjach na Instagramie, w tym roku najczęstszym kierunkiem wybieranym przez polaków na wakacje jest Grecja. Nie dziwię się! Greckie wyspy są piękne, sama po ciuchu liczę, że niedługo uda mi się którąś odwiedzić. Póki co byłam jedynie na Krecie ponad 7 lat temu na podróży poślubnej. Nie zwiedziliśmy zbyt wiele, więc chętnie bym wróciła, nawet w to samo miejsce. Do naszego urlopu jeszcze trochę czasu i raczej szybko nie dowiem się gdzie ostatecznie wylądujemy. Mam jednak nadzieję, że będzie to ciepłe miejsce.

Dzisiaj coś dla osób, które planują remont w domu lub są w trakcie budowy. Kilka słów na temat świetlików dachowych. 


Świetliki dachowe

Po co w ogóle świetlik w dachu? To rozwiązanie, które w ostatnich latach cieszy się niezwykłą popularnością. Tego typu okna wpuszczają do pomieszczenia odpowiednią ilość światła dziennego, dzięki czemu w Twoim domu będzie jasno i przytulnie. Firma ODW TECH - owdtech.pl/swietliki-dachowe, wykona dla Ciebie taki produkt i co ważne będzie się on charakteryzował wysoką klasą, a więc nie musisz martwić się o eksploatację. 

ODW TECH to producent, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz jakością swoich produktów. W swojej ofercie dysponują świetlikami dachowymi, które poradzą sobie nawet w najgorszych warunkach. Nie straszny im deszcz, śnieg, a nawet bardzo silne promieniowanie słoneczne. Co istotne, wysoka jakość, nie idzie tutaj w parze z wysoką ceną, a więc nie musisz martwić się o swój portfel. 

Co więcej ODW TECH w swojej ofercie posiada również: klapy dymowe – oddymiające, okna oddymiające, system oddymiania klatek schodowych, pasma świetlne, świetliki dachowe – punktowe, wyłazy dachowe, wyłazy strychowe, waświetla pionowe – szedowe, kompleksowe remonty świetlików dachowych, przegrody ogniowe, projekty Instalacji PPOŻ, podstawy pod świetliki dachowe i klapy dymowe. Może akurat szukasz takich rzeczy? Koniecznie odwiedź stronę owdtech.pl i zapoznaj się z ich szeroką ofertą.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde