Przegląd zegarków i smartwatchy męskich - czasomierz.pl

Opinia o sklepie czasomierz.pl
Dobrze, że dzisiaj wolne! Taki przerywnik w ciągu tygodnia mógłby być już zawsze, tyle, że najlepszym dniem byłaby środa. Co o tym sądzisz? Dzień regeneracji i nabrania siły, taki wewnętrzny dzień dla siebie. Napisz w komentarzu jakie masz plany na dzisiaj! U mnie pewnie skończy się na kilku sesjach zdjęciowych i odpoczynku.

W dniu dzisiejszym przygotowałam przegląd zegarków i smartwatchy męskich ze sklepu czasomierz.pl.

Może jesteś na etapie zakupu nowego zegarka lub smartwacha i nie masz pomysłu jaki model wybrać? Chętnie Ci w tym pomogę.


Przegląd męskich zegarków Casio

Zegarki casio męskie to jedne z bardziej znanych i chętnie wybieranych zegarków. Nic dziwnego - to marka, która ma już swoją historię. Ich pierwszy zegarek powstał w 1974 roku, posiadał mechanizm kwarcowy i wyświetlacz LCD.

Aktualnie marka Casio posiada szeroki wybór modeli, które sprawdzają się na nadgarstku niejednego Pana. Najbardziej popularnymi seriami zegarków Casio są: Casio Edifice, Casio G-Shock, WaveCeptor, Casio Vintage.

Zegarki Casio Edifice sprawdzą się u typowych elegancików, którzy stawiają na modne stylizacje, a przy tym żyją aktywnie i towarzysko. Zegarki tej serii mają sporo funkcji, przykładem może być chronograf, czas światowy, baterie zasilana energią słoneczną oraz szeroki wybór tarcz.

Przegląd zegarków i smartwatchy męskich - czasomierz.pl

Zegarki Casio G-Shock to modele przeznaczone głównie dla sportowców. To zegarki nowoczesne, wykonane z wygodnych materiałów, które są przede wszystkim trwałe. To niezawodne modele z wykorzystaniem sprawdzonych technologii. 

Przegląd zegarków i smartwatchy męskich - czasomierz.pl

Zegarki WaveCepto są sterowane radiowymi sygnałami czasu, do synchronizacji wykorzystują kryształ kwarcu.

Przegląd zegarków i smartwatchy męskich - czasomierz.pl

Zegarki Casio Vintage to modele ozdobne, które sprawdzą się nie tylko do tych eleganckich stylizacji, ale również do codziennych. Są przede wszystkim wygodne i praktyczne, a to dwie cechy, które Panowie lubią chyba najbardziej. 

Przegląd zegarków i smartwatchy męskich - czasomierz.pl

Oczywiście na stronie czasomierz.pl znajdziesz również modele innych popularnych marek zegarków męskich takie jak: Xonix, Garett, Timex itd.


Przegląd męskich smartwatchy

Jeśli lubisz aktywność, uprawiasz sport i przy okazji jesteś nowoczesnym mężczyzną lubiącym technologię to smartwatch sprawdzi się u Ciebie idealnie.

Jak zapewne wiesz, smartwatch męski posiada o wiele więcej funkcji niż klasyczny zegarek. Możesz zakupić model, w którym będziesz otrzymywać wiadomości, emaile, jak i połączenia głosowe. Oczywiście nie zabrakło tutaj kalendarza, alarmów, a nawet sterowania muzyką. Większość smartwatchy posiada też funkcje sportowe: pomiar tętna, przebytego dystansu, pomiar kroków czy spalonych kalorii podczas treningu. Istnieją też modele, na których można przygotować plan treningowy. Smartwatche to nowoczesność połączona z technologią, która ostatnio jest bardzo popularna na całym świecie.

Przegląd zegarków i smartwatchy męskich - czasomierz.pl

Jesteś tradycjonalistą i wybierasz zegarek męski, czy może lubisz nowoczesność i technologie, dlatego stawiasz na smartwatch. Jestem ciekawa co bardziej do ciebie przemawia. Napisz w komentarzu!

P.s. Drogie Panie ten post może być inspiracją na prezent dla swojego mężczyzny.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde