Przegląd torebek ze sklepu Newchic

Przegląd torebek ze sklepu Newchic

Sprawdziłam swojego bloga i stwierdziłam, że dawno, a nawet bardzo dawno nie było już żadnego przeglądu torebek. Zdecydowanie muszę to nadrobić, dlatego dzisiaj przychodzę z prezentacją torebek ze sklepu Newchic.

 

Przegląd torebek ze sklepu Newchic

Większość kobiet nie wyobraża sobie życia bez torebki, wyjątkiem jestem ja. Gdybym nie musiała pakować tam kluczyków, portfela czy notesu, to po prostu mogłabym się bez niej obejść. Mimo, iż niektóre modele są naprawdę piękne, to dla mnie są niewygodne. Niemniej jednak torebkę muszę mieć chociażby idąc do pracy, także w mojej szafie jest ich całkiem sporo. Rozpoczęłam nawet poszukiwania nowego modelu na sezon wiosenny i zaczęłam od strony Newchic.

 

Wielofunkcyjne torebki - multifunctional bag

To strzał w dziesiątkę dla kobiet, które lubią w swojej torebce nosić WSZYSTKO. Multifunkcyjne torebki to swego rodzaju organizery, w których można poukładać nawet najdrobniejsze rzeczy co znacznie ułatwia ich późniejsze znalezienie.

 

Torebki na co dzieńmultifunctional bag

Torebki na co dzień - casual crossbody bags

Crossbody bags to torebki, które są doskonałe na co dzień. Świetnie sprawdzą się na zakupach, podczas spaceru czy jazdy na rowerze. W mojej ocenie jedna z wygodniejszych toreb.

 

Torebki na co dzieńcasual crossbody bags

Cat handbag

Tutaj coś dla fanek kotów, czyli torebki, na których znajduje się motyw kota. To przeurocze modele doskonale sprawdzające się w codziennych sytuacjach lub jako prezent dla kociar.

 


Eleganckie plecaki - business casual backpack

Świetne rozwiązanie dla Panów, którzy nie przepadają za torbami. Plecaki doskonale sprawdzą się do pracy.

 

business casual backpackbusiness casual backpack

Skórzane torebki - soft leather handbags

To chyba jedne z najbardziej praktycznych i najmodniejszych modeli, czyli skórzane torebki, które sprawdzą się w codziennych sytuacjach, ale i nie tylko.
skórzana torebkaskórzana torebka

Oferta torebek na stronie Newchic jest naprawdę spora. Jeśli więc szukasz nowego modelu, polecam Ci do nich zajrzeć. Na pewno znajdziesz wariant, który przykuje Twoją uwagę. Tymczasem daj znać w komentarzu, który z modeli przeze mnie dziś prezentowanych podoba Ci się najbardziej.

Do następnego !


NAJNOWSZY POST NA BLOGU:


Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde