Coś dla rodziców, czyli internetowy sklep 3kiwi.pl

Artykuły dla dzieci 3kiwi
Mówią o ponownych mrozach, ciekawe na ile to prawda i w jakim stopniu się sprawdzi. U mnie dziś od rana sypie, ale gdybym miała obstawiać to śnieg chyba długo się nie utrzyma. Jak u Ciebie to wygląda? Bardziej ku wiośnie czy zima nie odpuszcza?

Sklep idealny  dla rodziców

Temat dzisiejszego postu z pewnością wśród niektórych wywoła falę podejrzeń. Od razu je rozwieję :). Nie, nie jestem w ciąży i póki co nie zamierzam. Uważam, że jest to zbyt poważana zmiana w życiu żeby podejmować ją pochopnie, bez przemyślenia. I tak, dobrze wiem, że jestem już prawie 6 lat po ślubie i mam już prawie 30 lat, ale nie zmienia to faktu, że decyzja o zajściu w ciąże musi być świadoma. I na nic różne dziwne naciski, bo u nas nie działa to w ten sposób. Oboje z mężem musimy wiedzieć, że tego chcemy i takie jest nasze zdanie. Czasem tylko zastanawiamy się co ma na celu ciągłe wciskanie komuś dziecka? Według mnie takie tematy nie powinny być poruszane tym bardziej, że głupim tekstami można kogoś zranić. Dlatego zanim poruszy się ten temat, powinno się najpierw dobrze zastanowić! Nie wszyscy chcą, mogą lub z jakiś innych powodów nie mają dziecka, warto to zapamiętać! Dobra, bo się rozpisałam, a nie o tym dzisiaj. 
 

sklep dla dzieci 3kiwi.pl
Sklep 3kiwi.pl

Ten blog jest miejscem, w którym chętnie dzielę się z Tobą informacjami o kosmetykach, tematami modowymi, ale nie tylko. Równie często i chętnie przedstawiam sklepy, które uważam za godne polecenia. Może nie jestem jeszcze mamą, ale ostatnio natrafiłam na fajną stronę, która może spodobać się i pomóc niektórym rodzicom. Tak więc nie mogłam przejść obojętnie i postanowiłam tutaj o nim wspomnieć. 
 

3kiwi.pl to właśnie o tym sklepie pisze. Jest to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach jak i rodzicach. Można w nim znaleźć wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria dla najmłodszych, takie jak  wózki, foteliki, meble, kosmetyki, zabawki itp. Co wyróżnia ten sklep? Przede wszystkim gwarancja jakości produktów. Artykuły dostępne na stronie pochodzą od następujących producentów: MAXI COSI, ROEMER, RECARO, MACLEREN, X-LANDER, MUTSY, MAMAS AND PAPAS, LOVI, MEDELA, TOMMEE TIPPEE, BRAUN, SUDOCREAM, NIVEA, PINOKIO i wiele innych. Przeglądając ich ofertę da się zauważyć, że produkty są ekskluzywne, pięknie się prezentują i na pewno są funkcjonalne. Może nie do końca się na tym znam, ale gdybym miała dziecko chciałabym, żeby miało jak najlepsze akcesoria i na pewno w tym celu odwiedziłabym sklep 3kiwi. Dlatego jeśli jesteś mamą lub spodziewasz się dziecka koniecznie do nich zajrzyj. Może akurat Tobie rzeczy przez nich oferowane przypadną do gustu!

Do następnego!  

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde