Pomysł na mikołajkowy i gwiazdkowy prezent – prezentmarzen.com

Rabat na stronę prezentmarzen.com
Nastał szalony czas prezentów. Większości sklepów prowadzi praktycznie przez cały tydzień wyprzedaż w ramach Black Friday, dlatego też sporo osób już teraz szykuje podarki dla bliskich. Przyznam szczerze, że sama pokusiłam się na rabaty i zaczęłam kompletować powoli prezenty, mimo iż nie obchodzimy mikołajków, a dopiero gwiazdkę. W tym roku nie zostawiam wszystkiego na ostatnią chwilę, gdyż nie zamierzam stresować się czy prezent dotrze na czas. Jednak, jeśli w Twoim domu obchodzicie mikołajki i nie masz jeszcze prezentu, to nie chcę Cię straszyć, ale masz MAŁO CZASU.

… nie martw się, bo dzisiaj Ci pomogę - przychodzę z szybką propozycją prezentu na mikołajki i gwiazdkę !


Pomysł na mikołajkowy i gwiazdkowy prezent

Pamiętasz mój post, w którym pokazałam jak spełniłam swoje małe marzenie? Lot motolotnią od dawna był tam gdzieś w mojej głowie. Wiedziałam, że kiedyś zrealizuję to marzenie, ale w życiu nie powiedziałabym, że wydarzy się to tak szybko, a jednak… To wszystko za sprawą strony prezentmarzen.com, która w swojej ofercie posiada mnóstwo tego typu atrakcji. Znajdziesz tam voucher do spa, pakiety pobytowe, ekstremalne wydarzenia, w którym możesz wziąć udział, degustacje kulinarne i wiele innych pomysłów. Jest to więc świetny pomysł na to by właśnie jako prezent bliskiej osobie na mikołajki czy gwiazdkę oferować voucher na realizację takiego marzenia.


Rabat do strony prezentmarzen.com

Aktualnie na stronie prezentmarzen.com, trwa świetna świąteczna promocja. Kupując więcej niż jeden Prezent Marzeń, otrzymasz 100% zwrotu za drugi, tańszy produkt. Promocja jest ważna do 26 grudnia. Jeśli szukasz inspiracji i brakuje Ci pomysłów to strona prezentmarzen.com może być dla Ciebie rewelacyjnym rozwiązaniem.

Sama już teraz zastanawiam się, na który z voucherów postawić. Kusi mnie wizyta w spa, degustacja win lub whisky. Nie wiem jeszcze który wybiorę, ale z Prezentu Marzeń na pewno będę zadowolona! 

Koniecznie napisz w komentarzu czy znasz stronę prezentmarzen.com i czy podoba Ci się taki pomysł na mikołajkowy i gwiazdkowy upominek dla bliskiej Ci osoby.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde