Kolorowy makijaż - recenzja palety cieni NYX Professional Makeup Mystic Petals | SWATCHE

Makijaż paletą NYX Professional Makeup
Za co lubię jesień? Pewnie już nie raz pisałam, że za świeczki, wieczór pod kocem, ciepłą herbatkę, kolorowe liście itp. Nie pisałam jednak, że również za to, że właśnie o tej porze roku mogę poszaleć z mocniejszym makijażem - w końcu kiedy jak nie teraz?! To właśnie jesienią stawiam na kolorowy makijaż oczu i mocniejszą pomadkę. W ruch wchodzą intensywne kolory!

Dzisiaj przedstawię moje ostatnie zamówienie czyli przepiękną paletę cieni NYX Professional Makeup Mystic Petals. Jej kolory mnie zachwycają! 


Paleta cieni NYX Professional Makeup Mystic Petals

Ostatnio miałam jakąś dziwną fazę. Chodził za mną makijaż oczu w odcieniach fioletu. Szukałam i szukałam tych idealnych, aż w końcu trafiłam na NYX Professional Makeup Mystic Petals. Od razu przyznam, że z marką NYX Professional Makeup było to moje pierwsze spotkanie. Czy było ono udane?

Jak wiadomo marka NYX Professional Makeup posiada szeroki wybór kosmetyków kolorowych, od szminek po pędzle. Znajdziemy u nich chociażby przepiękne kolory cieni do powiek. Ich produkty cieszą się popularnością nie tylko wśród „zwykłych” kobiet, ale i u profesjonalistów w dziedzinie wizażu. Jest to więc marka ceniona, co odzwierciedla jakość produktów.  

Makijaż paletą NYX Professional Makeup
Makijaż paletą NYX Professional Makeup

Cienie Mystic Petals mieszczą się w niewielkim palecie, która wykonana jest z solidnego plastiku, tył w kolorze czarnym, przód przeźroczysty. W palecie znajduje się 10 ciepłych odcieni, w barwach fioletowych, różowych i brązowych. Całość tworzy ze sobą rewelacyjną kompozycję i wiele możliwości wykonania makijażu oczu. Mamy tutaj zarówno cienie matowe jak i błyszczące, jedne i drugie bardzo łatwo się rozprowadzają i świetnie ze sobą się łączą. Co ważne każdy z cieni ma pigmentację na wysokim poziomie, co znacząco ułatwia tworzenie makijażu. Cienie się nie osypują, a więc spokojnie można najpierw wykonać makijaż twarzy, a  dopiero później przejść do oczu. Choć wiem, że powinno się robić odwrotnie, to dla mnie jest to najwygodniejsze rozwiązanie. Ponadto cienie nie wchodzą w załamania, a nałożone na bazę tworzą świetny efekt. 

 

Kolorowy makijaż – SWATCHE

Poniżej możecie zobaczyć SWATCHE każdego z cieni zawartych w palecie. Sami oceńcie pigmentację, ale ja jestem bardzo zadowolona. Makijaż tą paletką jest dla mnie czystą przyjemnością, cienie nie rozmazują się i utrzymują się przez bardzo długo na skórze. Jak dla mnie rewelacja, tak więc spokojnie mogę napisać, że jestem zadowolona z tej palety i chętnie wypróbowałabym inny wariant kolorystyczny.
Makijaż paletą NYX Professional Makeup

Swatche Mystic Petals

Paleta cieni NYX Professional Makeup Mystic Petals dostepna jest na stronie Notino.pl w cenie około 37 zł. Wysoka jakość produktu sprawia, że ta kwota jest naprawdę niewielka.

Koniecznie daj znać jakie kolory dominują na Twoich powiekach jesienią. Stawiasz na nude, czy raczej coś szalonego.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde