Rocznica ślubu - praktyczny prezent / Suprizo.pl

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu
W tym roku (30 kwietnia) wybiłam nam 5 rocznica ślubu. Plany były zupełnie inne, ale oczywiście się posypały. Miał być 4-dniowy wypad do Czarnogóry i podziwianie tamtejszych widoków, a był spacer po Bieszczadach. W zasadzie to i tak możemy się cieszyć, że kilka dni przed rocznicą poluzowane zostały obostrzenia i można było udać się spacer. Z dwojga złego lepsze to niż nic. Ostatecznie dzień udał się wyśmienicie. Wyszliśmy na niewielką górkę zjedliśmy śniadanie, otwarliśmy szampana i świętowaliśmy w otoczeniu przyrody bez niepotrzebnej widowni.

Rocznica ślubu - praktyczny prezent

W zasadzie dla nas najlepszym prezentem na rocznicę ślubu i inne okolicznościowe sytuacje jest wyjazd i czas spędzony wspólnie, ale od czasu do czasu lubimy też obdarować się prezentem. Zwłaszcza jeśli chodzi o takie nietypowe upominki, o czym dzisiaj chętnie opowiem.

Zacznę jednak od sklepu, który oferuje takie prezenty.

Kilka słów o Suprizo.pl

Suprizo, to internetowy sklep gdzie znajdziemy duży wybór personalizowanych prezentów, czyli takich, które będą przeznaczone dla konkretnej osoby lub pary. Strona ta oferuje nam przede wszystkim coś oryginalnego, bo ich oferta to: kubki, koszulki, zestawy herbaciane, akcesoria do alkoholu, bidony, plakaty, skarbonki i wiele innych. Wybór jest naprawdę spory, także na pewno każdy znajcie coś dla siebie lub osoby obdarowywanej, tym bardziej, że w Suprizo.pl dbają o to aby produkty były wysokiej jakości. Jeśli więc szukacie czegoś nietuzinkowego zaglądnijcie na ich stronę! Tymczasem ja pochwalę się co wybrałam na 5 rocznicę ślubu dla siebie i męża.
Pomysł na prezent na rocznicę ślubu
Pomysł na prezent na rocznicę ślubu

Zależało mi żebyśmy z prezentu mogli korzystać oboje, dlatego postawiłam na herbaciany zestaw. Co w sobie kryje?

Zestaw herbaciany na prezent z okazji rocznicy śluby, Suprizo.pl

To taki prosty, ale przyjemny prezent, który zawiera w sobie trzy naturalne miody: lipowy, wielokwiatowy, rzepakowy z polskiej pasieki na Podkarpaciu. Każdy umieszony został w 250g słoiczku, który ładnie przyozdobiono. Do miodków dołączono pałeczkę wykonaną z litego drewna oraz herbatę liściastą Earl Grey aromatyzowaną olejkiem z bergamotki. Całość zapakowana została w solidnej skrzyneczce wykonanej również z litego drewna i wypełniono wełną drzewną. Świetna rzecz, którą po zużyciu miodków i herbatki można wykorzystać na przechowanie, chociażby wspólnych skarbów. Skrzynka dodatkowo została przyozdobiona miłosną grafiką, naszymi imionami i datą ślubu. Wygląda to przeuroczo! Zgodzicie się?
Pomysł na prezent na rocznicę ślubu
Pomysł na prezent na rocznicę ślubu

Zestaw herbaciany to świetny i wyjątkowy dodatek do prezentu ślubnego, prezentu dla rodziców na rocznicę ślubu, dla smakoszy herbat czy innych dań z miodami. Z racji, iż z mężem lubimy dodawać miód do różnych potraw i napoi to ten prezent był dla nas strzałem w dziesiątkę. Oboje zamierzamy delektować się smakiem podkarpackiego miodu.
Koniecznie dajcie znać czy znacie sklep Suprizo.pl i jak Wam się podoba upominek w postaci zestawu herbacianego.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde