Moje zakupy na stronie MyVita.pl

Witamina D3 w kroplach
Ostatnio mam szczęście i trafiam na strony internetowe, które posiadają w swojej ofercie bardzo ciekawy asortyment. Tak jest w przypadku mojego kolejnego odkrycia, jakim jest sklep MyVita.pl. Jeśli chcecie zapoznać się z nim bliżej, koniecznie przeczytajcie dzisiejszy wpis do końca.


Kilka słów o sklepie internetowym MyVita.pl

MyVita.pl to firma, której celem jest poprawa jakości życia przez naturalną medycynę i kulturę zdrowego trybu życia. Powstała w 2010 roku i od tej pory ciągle szuka nowych pomysłów, produktów i składników, celem dążenia do doskonałości. MyVita.pl w swojej ofercie posiada 160 unikalnych produktów w tym zdrową żywność, suplementy diety oraz kosmetyki naturalne. Wszystkie produkty MyVita.pl tworzone są ze starannie wyselekcjonowanych surowców, posiadających certyfikaty, które potwierdzają jakość.

Przeglądając ofertę ich strony zamówiłam dwa produkty, o których pokrótce dzisiaj wspomnę.

Moje zakupy na stronie MyVita.pl

Oczywiście nie mogło być inaczej i pierwszy z produktów jaki wybrałam, to coś do pielęgnacji, czyli kwas hialuronowy 3% trójcząsteczkowy. Jeśli chodzi o drugą rzecz to postawiłam na witaminę D3 w kroplach pozyskiwaną naturalnie z lanoliny.
Witamina D3 w kroplach

Kwas hialuronowy 3% trójcząsteczkowy Myvita

Kwas hialuronowy to jeden z tych produktów, bez którego nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji. Uwielbiam ten składnik w czystej postaci i jako dodatek w kosmetykach. Doskonale wpływa na moją skórę, zapobiegając jej starzeniu, a dodatkowo ujędrnia, wypełnia zmarszczki, wygładza i regeneruje cerę.
Kwas hialuronowy 3% trójcząsteczkowy Myvita znajduje się w 30 ml buteleczce z ciemnego szkła, do którego dołączono pipetę ułatwiającą wydobywanie produktu. Szata graficzna jest prosta, przeważają tu odcienie koloru czarnego i złota. Produkt ten może być stosowana jako baza do kremów własnej roboty oraz jako serum do bezpośredniego użycia na skórę. Z racji, że sama nie przygotowuję swoich kosmetyków, to kwas hialuronowy Myvita stosuję właśnie jako serum. Jego potrójna siła doskonale pielęgnuje skórę pozostawiając ją sprężystą i nawilżoną. Dodatkowym atutem tego produktu jest fakt, że zwiększa wchłanianie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach.
Za 30 ml kwasu hialuronowego 3% trójcząsteczkowego Myvita musimy zapłacić około 39 zł.
Witamina D3 w kroplach
Witamina D3 w kroplach

Witamina D3 w kroplach pozyskiwana naturalnie z lanoliny

Dostarczanie witamin do organizmu jest bardzo ważne. Sama staram się nie zapominać o tym i co jakiś czas uzupełniać niezbędne substancje potrzebne do prawidłowego funkcjonowaniu organizmu. Aktualnie codziennie spożywam 1 kroplę witaminy D.
Witamina D Myvita mieści się w 30 ml butelce, która posiada dołączony aplikator wydobywający z butelki kroplę płynu, czyli dzienną porcję. Środek wypełniono płynem, który zarówno w smaku, zapachu jak i konsystencji przypomina oliwę, ale nie ma się co dziwić bo w składzie znajdziemy: ekologiczną oliwę z oliwek extra virgin BIO, cholekalcyferol z lanoliny (Quali-D) i naturalną witaminę E. Pewnie już wiecie, ale przypomnę. Działanie witaminy D polega na utrzymaniu zdrowych zębów i kości, prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu odpornościowego oraz prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu. Tak więc warto uzupełniać ją w naszym organizmie. W przypadku witaminy D Myvita nie jest to trudne, wystarczy zażyć codziennie 1 krople.
Cena jaką musimy zapłacić za witaminę D w kroplach pozyskiwaną naturalnie z lanoliny to około 32 zł, przy czym 30 ml wystarczy na 600 dziennych porcji.
Kwas hialuronowy 3% trójcząsteczkowy Myvita

Jestem bardzo ciekawa czy spotkaliście się już z sklepem internetowym MyVita.pl. Napiszcie w komentarzach. Dajcie też znać czy dalej robicie zakupy online czy powróciliście do tradycyjnych zakupów stacjonarnych i wizytach w galerii.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde