Odżywka nawilżająca do skóry głowy i włosów

Odżywka nawilżająca do skóry głowy i włosów, BIONIGREE, cena: 64 zł 
Odżywka nawilżająca BIONIGREE to trzeci kosmetyk trychologiczny linii BASIC (podstawowej linii kosmetyków naturalnych do pielęgnacji skóry głowy i włosów marki BIONIGREE). Ma działanie odżywcze, odbudowujące i intensywnie nawilżające skórę głowy i włosy. To specjalistyczny produkt kosmetyczny do użytku profilaktycznego i wspomagającego leczenie poważnych dolegliwości skóry głowy i włosów. Przeznaczony jest do stosowania na wszystkich rodzajach skóry głowy i włosów. Unikalna receptura i bogactwo naturalnych składników sprawiają, że jest to kosmetyk trychologiczny, który: intensywnie odżywia, odbudowuje i nawilża zniszczoną zabiegami i nieprawidłową pielęgnacją strukturę skóry głowy, wzmacnia włosy i cebulki włosowe, chroni komórki macierzyste skóry głowy, opóźnia proces starzenia komórek macierzystych skóry głowy i jego oznaki, zapobiega elektryzowaniu się włosów, zapewnia właściwą ochronę przed szkodliwymi czynnikami.
Odżywka mieści się w 200ml plastikowym opakowaniu z pompką. Butelka jest przeźroczysta, dzięki czemu widać ile produktu nam zostało. Znalazłam nawet informacje, że opakowanie zostało wykonane z  surowców pochodzących z recyklingu, co świadczy o tym, że firma Bionigree sprzyja środowisku. Pompka działa bez zarzutu, jeszcze ani raz mi się nie zacięła. Konsystencja odżywki jest bardzo rzadka i płynna, niczym nie przypomina zwykłych produktów do włosów. Niestety dość ciężko rozprowadza się ją po włosach. Jest za to łatwa do spłukiwania. Zapach produktu jest bardzo delikatny. Da się wyczuć nutę porzeczki, jednak nie jest to zbyt intensywna woń. Jeśli chodzi o wydajność, myślałam że będzie znacznie gorzej, ale myliłam się. Jestem wręcz miło zaskoczona. Niewielka ilość produktu wystarcza na całą długość włosów. 
Co z działaniem? 
Odżywkę można aplikować zarówno na skórę głowy jaki i na całą długość włosów. Jeśli pamiętacie moją aktualizację włosową, to wiecie, że ostatnio bardzo ostrożnie podchodzę do produktów, które aplikuje na skalp. Ten produkt w pełni mnie satysfakcjonuje i bez problemu mogę go używać. Włosy stały się widocznie nawilżone - od nasady, aż po same końce. A ponadto, po aplikacji świetnie się rozczesują.
Produkt może być stosowany w charakterze profilaktycznym oraz wspomagającym. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów i skóry głowy. Odżywia skórę, wzmacnia cebulki, odbudowuje włosy oraz zabezpiecza je przez szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. 
Jestem ciekawa co sądzicie o tym produkcie? Dajcie znać w komentarzach! Przypominam, że na moim FanPage'u możecie zdobyć taką odżywkę.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde