Krem arganowo-różany ARGALISS - EtnoSpa

Dzisiaj bardzo krótka recenzja kremu arganowo-różanego Argaliss od EtnoSpa. Każdy kosmetyk z dodatkiem olejku arganowego jest moim ulubieńcem. Jego cenne właściwości potrafią zdziałać cuda, a zapach jest bardzo przyjemny. Nawet dodatek olejku rożnego nie potrafi zepsuć mi rozkoszy. 
Krem arganowo-różany Argaliss, ETNOSPA, cena: 31,90 zł 
Lekki krem na bazie olejku arganowego i wody różanej o właściwościach nawilżających i uelastyczniających. Regularnie stosowany przywraca skórze jej naturalny blask i sprężystość. Swoje właściwości zawdzięcza połączeniu bogatego w witaminę E olejku arganowego z pełną antyoksydantów wodą różaną. Główne składniki: olej arganowy, masło shea, aloe vera, woda różana.
Krem zamknięty jest w białym plastikowym opakowaniu. Dzięki srebrnej wstawce i różowym dodatkom, bardzo ładnie prezentuje się na półce. W słoiczku mieści się 60 ml kremu o gęstej, delikatnej konsystencji. Zapach jest bardzo intensywny, bardziej czuć róże niż olej arganowy. Jednak oba zapachy tworzą ciekawy duet. Krem ten można stosować zarówno na dzień jak i na noc. Ja preferuje stosowanie go na noc, gdyż ma on silne właściwości nawilżające. Skóra po zastosowaniu jest gładka, miła w dotyku i dobrze nawilżona. Ponadto nie zapycha porów i dobrze wchłania się w skórę. Jednak pozostawia uczucie lepkości, więc nie stosowałbym go pod makijaż, ponieważ może przyczynić się do powstawania brzydkich plam z podkładu. Jeśli miałabym go ocenić w skali od 1-10, otrzymał by ode mnie mocną 5. 
Dajcie znać czy stosowałyście już go i co o nim sądzicie? 

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde