Fanola No Yellow – czy warto stosować?

Szampon niwelujące żółty odcień włosów
Na pewno Wam już wspominałam, że moje żółte włosy nigdy nie były efektem niedbania o kolor. To był po prostu mój wybór. Marzyły mi się blond na włosach, a że mam je słabe, to nie mogłam pozwolić sobie na ich rozjaśnianie. Z tego samego powodu nie mogłam też mieć swojego wymarzonego platynowego blondu tylko po prostu żółty. Mnie ten kolor się podobał. Żółte refleksy były moim wyborem i nigdy nie myślałam o tym, aby stosować szampony, które likwidują ten niechciany przez wszystkich odcień. Jednakże, na spotkaniu blogerek w Ostrowcu Świętokrzyskim w mojej torbie z podarkami znalazł się taki szampon. Tak bardzo mnie kusiło, żeby sprawdzić co zrobi z moim kolorem, że w końcu go wypróbowałam. Musze przyznać, że daje radę, ale jak to z wszystkim bywa ma pewien minus, o którym dowiecie się poniżej.

Fanola No Yellow – czy warto stosować?

Szampon do włosów, Fanola NoYellow, cena: około 30 zł

Szampon niwelujące żółty odcień włosów
Szampon mieści się w 350 ml, białym, plastykowym opakowaniu z fioletowym zdobieniem. W zasadzie jest to standardowa butelka dla tego typu produktów.  W środku znajduje się fioletowy płyn, którego zadaniem jest niwelacja żółtych refleksów. Konsystencja produktu jest gęsta, ale łatwo się rozprowadza, tworząc dużą ilość piany na włosach. Szampon należy aplikować za pomocą dłoni, które powinny być zasłonięte foliowymi rękawiczkami. Nie polecam nakładania go bezpośrednio palcami, gdyż możemy je zabarwić i do tego zniszczyć sobie piękny manicure. Po aplikacji standardowo nakładamy odżywkę i stylizujemy włosy. 

Ku mojemu zaskoczeniu szampon faktycznie likwiduje żółte pasma i sprawia, że włosy stają się wyraźnie jaśniejsze i srebrne. Niestety jest minus, o którym już wspominałam wcześniej – produkt wysusza włosy. Dlatego nie polecam stosowania go podczas każdego mycia, a najwyżej raz w tygodniu. Ja stosuję zmiennie z innym szamponem i efekt jest super. 

Ogólnie szampon sprawdza się na moich włosach dość dobrze. Trudność aplikacji może trochę do niego zrażać, ale nie jest to coś z czym nie można sobie poradzić.

Napiszcie czy znacie szampon NoYelllow Fanola i jak go oceniacie.

Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz