SheFoot - kojący żel na zmęczone nogi i stopy

Jak dbacie o stopy zimą? U mnie dość często wygląda to tak, że w tygodniu nie pamiętam o ich pielęgnacji, a w weekend staram się nadrobić wszystkie zabiegi. Nie jest to na pewno dobra praktyka, bo w końcu o stopy należy dbać tak samo jak o resztę naszego ciała. Bardzo ważna jest regularność. Dlatego ostatnio postanowiłam położyć kremy w miejscu, w którym będą rzucały mi się w oczy, tak abym mogła po każdej kąpieli aplikować je na skórę.

Nie mam swoich ulubieńców jeśli chodzi o pielęgnację stóp, ale dzisiaj postanowiłam pokazać Wam żel, który idealnie sprawdzi się wieczorem, gdy po całym dniu pracy mamy ochotę na relaks.

Opakowanie: krem mieści się białej, 100 ml tubce, która ozdobiona jest napisami i rysunkiem w kolorze fuksji. Na opakowaniu znajdują się podstawowe informacje: skład, przeznaczenie, sposób użycia. Ogólnie tubka jest trwała i nie ma z nią większych problemów. Dodatkowo całość mieści się w mały kartoniku w tym samym biało-fuksjowym kolorze.

Zapach i konsystencja: żel ma bardzo przyjemny, orzeźwiający zapach, w którym wyraźnie wyczuwalna jest mięta. Ma dość gęstą konsystencję, a kolorem przypomina śmietankowy budyń. Bezproblemowo rozprowadza się po stopach i dość dobrze się wchłania, ponadto nie pozostawia uczucia lepkości, za to przyjemny chłód w stopy. Według mnie ten produkt to idealne rozwiązanie na gorące, letnie dni.

Przeznaczenie i efekt: zadaniem tego żelu jest chłodzenie, odprężenie i zmniejszenie obrzęków powstałych na stopach. Ja nie mam problemów ze zmęczonymi nogami, ale krem fajnie sprawdza się po całym dniu pracy, fantastycznie relaksując stopy. Dodatkowym atutem tego produktu jest wygładzenie skóry na piętach o czym nie możemy zapominać również zimą!
Ogólnie żel sprawił na mnie pozytywne wrażenie, skóra po aplikacji jest delikatna w dotyku i ładnie pachnie.    
A Wy jak dbacie o stopy zimą? Znacie ten żel?

Moja lista życzeń od GAMISS


Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Dyed Blonde , Blogger