Brand Sabbath, portal dla firm i blogerów

W ostatnim czasie powstało wiele portali, których zadaniem jest promowanie i rozpowszechnianie treści blogów. Jedne przeznaczone są do łączenia blogerów o różnej tematyce, natomiast inne dają możliwość zarabiania na swojej pasji. Portal o którym dzisiaj opowiem łączy w sobie obydwie te rzeczy. Jesteście ciekawi?
BRAND SABBATH to serwis, który zrzesza zarówno wszelkiego rodzaju twórców internetu, jak również ich odbiorców. Na portalu prowadzone są kampanie reklamowe dla firm z działaniem influencerów. Dzięki temu otrzymujemy stały dostęp do możliwości zarobkowych na swojej pasji. BRAND SABBATH to również połączenie wyszukiwarki najbardziej aktywnych polskich blogerów i vlogerów z siecią influencer marketingu!

Jak to działa (w skrócie)?
Zleceniodawca - firma, która chce ze swoim produktem lub usługą dotrzeć do odpowiedniej bazy potencjalnych klientów dzięki zleceniu reklamy zebranym w serwisie brandsabbath.com influencerom (blogerom i vlogerom), którzy jako eksperci wypowiadają rzetelną opinię o danym produkcie lub usłudze na swoich blogach i social mediach. Rejestrując się jako firma można dodać własne kampanie.
Influencer - bloger lub vloger, który chce zaistnieć w blogosferze, dzięki swojej aktywności zostanie zauważony w szerszym kręgu, a serwis brandsabbath.com jest dla niego źródłem pozyskania nowych odbiorców, nie tracąc przy tym poprzednich, którzy na bieżąco będą mieli najświeższe informacje o nowościach pojawiających się na jego blogu lub kanale. Co więcej, dzięki funkcji Giełda, ma możliwość wzięcia udziału w wybranej przez siebie i dostosowanej do twórczości kampanii reklamowej firm zlecających!
Odbiorca - czytelnik lub widz, który szuka nowych miejsc z danej tematyki dzięki BRAND SABBATH ma dostęp do aktywnych blogerów i vlogerów wciąż ulepszających swoje blogi i kanały, których liczba rośnie każdego dnia!

Podsumowując: BRAND SABBATH to duże narzędzie networkingowe, dzięki któremu każdy jest wygrywający! Dostajesz zlecenie i jeśli masz ochotę podejmujesz się go, a po wykonaniu zadania, otrzymujesz pieniądze. Wszystko odbywa się w formalny i elastyczny sposób. Portal jest całkowicie darmowy. Po więcej informacji zapraszam na brandsabbath.com, tam też można dokonać prostej rejestracji.

Do następnego! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz