Dbamy o paznokcie z Victoria Vynn

Jesień rządzi się swoimi prawami z jednej strony zimne wieczory, wiatr, deszcz, brak słońca i przygnębiający dzień, a z drugiej strony potrafi być piękna i kolorowa. Ja żeby jeszcze bardziej dodać jej kolorków pokaże Wam dziś trzy piękne lakiery, które otrzymałam od firmy Victoria Vynn.  

Dbamy o paznokcie z Victoria Vynn

Kilka słów o firmie: Victoria Vynn amerykańska marka topowych produktów dedykowana stylistom paznokci. Nowoczesne, trendowe formuły dają nieograniczone możliwości dekoracji, tworzenia stylizacji i zdobień, pracy z produktem w salonie. Firma w swojej ofercie posiada szeroki asortyment zaczynając od dużego wyboru lakierów po urządzenia potrzebne do stylizacji. Wchodzą na ich stronę można również dowiedzieć się kilku ciekawostek, między innymi sprawdzić jak prawidłowo wykonuję się manicure hybrydowy oraz jak go usunąć. 
Dzięki uprzejmości Pani Olgi otrzymałam 3 lakiery (012 - Candy Blush, 033 - Emerald Ocean, 035 - Silvery Cement), bazę, top, 1000 ml butelkę płynu do usuwania lakieru oraz silikonową matę. 

PURE CREAMY HYBRID BASE

Baza PURE stworzona specjalnie dla systemu PURE CREAMY HYBRID. Utwardzana w LED - 30 sekund, zwiększa przyczepność koloru, delikatna dla płytki, samopoziomująca, bardzo łatwa w aplikacji.

PURE CREAMY HYBRID TOP

Top PURE stworzony specjalnie dla systemu PURE CREAMY HYBRID. Utwardzany w LED – 30 sekund, nadaje stylizacji efekt GLASS NAILS, intensywny połysk aż do usunięcia stylizacji, przedłuża trwałość stylizacji do 4 tygodni, samopoziomujący.
KREMOWA HYBRYDA - jest to nowość, pierwsza usuwana alkoholem nie acetonem. Kremowa hybryda daję gwarancję pięknego, olśniewającego koloru i super połysku do 4 tygodni.
Zalety PURE CREAMY HYBRID COLOR: bezpieczny dla paznokci i dłoni, bez drażniącego zapachu, posiada właściwości samopoziomujące, pierwsza warstwa daje 100% krycia, efekt GLASS NAILS – intensywny połysk aż do usunięcia stylizacji, SUPER TRWAŁY nawet do 4 tygodni, 3 STOPNIOWY: baza, kolor, top. Utwardzany w lampie LED już w 30 sekund. PĘDZELEK– włosie i jego długość specjalnie do lakieru PURE.

2 SPOSOBY USUWANIA:

INNOWACJA ! ALCO REMOVER – specjalistyczny preparat oparty na alkoholu, a nie na acetonie! bezpieczniejszy dla płytki paznokcia, chroni przed nadmiernym wysuszeniem, działa antybakteryjnie i antyseptycznie – usuwa stylizację ok. 15 min., do piłowania.
STANDARD: SALON REMOVER UV/LED MANICURE – na bazie acetonu, usuwa stylizację w ciągu ok. 7-10 minut, bez piłowania topu pilnikiem.

PURE ALCO REMOVER

Płyn do usuwania stylizacji Pure. Preparat na bazie alkoholu, bez acetonu! Jest zdecydowanie bezpieczniejszy dla płytki paznokcia. Chroni ją przed wysuszeniem, a do tego działa antybakteryjnie i antyseptycznie. Usuwa lakier w 15 minut. 
Sposób użycia: 
Blokiem polerskim należy usunąć warstwę topu. Nanieść płyn na wacik i przyłożyć na pomalowany paznokieć, przykryć folią aluminiową, odczekać 15 minut i usunąć lakier.  
Największą zaletą kremowych hybryd jest to, że jedna warstwa daje nam 100% krycie, dzięki czemu długość stylizacji skraca się przynajmniej o 15 minut. A jak lakiery prezentują się na paznokciach? Do gustu przypadł mi przede wszystkim kolor szary (Silvery Cement) jest bardzo delikatny, ale to zobaczcie sami. Poniżej zdjęcia: Silvery Cement i Candy Blush nie zdążyłam wypróbować jeszcze trzeciego koloru, jednak jak tylko go nałożę, pokażę Wam zdjęcia. 
Kto luka na mojego Instagrama??? Widzieliście małą zapowiedź? Już nie mogę się doczekać, aż pokaże całość ♥♥♥
Jeszcze w tym tygodniu całkowite zmiany. 

Do następnego! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz